Reklamy

 

 

                

 

 

Aktualności

Prezydent R.P.Bronisław Komorowski w Elblągu

W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida w Elblągu odbyło się spotkanie aktywu partyjnego PO oraz samorządowców z Prezydentem R.P. 

Niestety w spotkaniu nie mogli uczestniczyć mieszkańcy Elbląga, jak również nie zaproszono przedstawicieli kilku portali.

Zaskakujące było również spacyfikowanie przez ochronę Pana Mariusza Lewandowskiego z "Twierdzy Elbląg", a później Policja spisała Pana Lewandowskiego za zaśmiecanie ulic, po podarciu przez niego zdjęcia Tuska.

Postępowanie organizatorów z PO pozostawimy bez komentarza, szczególne podziękowania składamy Panu Jerzemu Wcisła, który jako przewodniczący PO w Elblągu nie zaprosił mediów nie związanych z PO.

Biorąc pod uwagę list do członków PO w Elblągu z informacją, że pracownicy Urzędu Marszałkowskiego zaangażowani są w kampanię wyborczą PO, chyba już niewiele może nas mieszkańców Elbląga zdziwić.

Żałosna jest również ilość pracowników Policji i innych służb zaangażowanych w kampanię wyborczą obecnego Prezydenta R.P., na co są wykorzystywane pieniądze podatników. Całe spotkanie trwało ok. 50 minut i pozostawiło niesmak wśród garstki Elblążan zgromadzonych przed biblioteką.

Mieszkańcom Elbląga pozostawiam pod rozwagę zachowanie obecnej głowy państwa.  Zachowanie elbląskich działaczy PO uważam za żałosne i stawiające w dalekiej sprzeczności ideały Solidarności.

Takim działaniem elbląskie struktury PO udowodniły, że obce są im ideały narodowe a obywatele Polski są zbędnym elementem debaty publicznej...

Całą sytuację skwituję następująco: Naród z partią, partia z Narodem. Panowie z PO w dniu dzisiejszym udowodniliście Nam mieszkańcom Elbląga że wróciliśmy do mrocznych lat 70 XX wieku. Dziękujemy, że za każdym razem udowadniacie nam że Polska to ch...., d.... i kamieni kupa...

Obszerna fotorelacja ze spotkania z Prezydentem R.P. na  facebook.com/tuelblag

 

Jerzy Dudek 

Komentarze   

0 #2 Mariusz Lewandowski 2015-05-14 18:54
8) Kaziu chłopcze drogi na nikogo nie pluję bo czytałem "Diunę". Natomiast nie mam zamiaru trzymac jezyka za zębami jak ktoś zachowuje się podle - nie ma znaczenia czy jest z PO czy z PiS-u bo etykietki partyjne nic nie znaczą - ludzie są konkretni i zachowują się dobrze albo sa mamejami i toną w śluzie - różnica polega czasami na smrodzie jaki ten śluz wydziela w zależności od ich Partii .
Cytować
+2 #1 Kazimierz 2015-05-06 15:12
tajne spotkanie tępego sowieckiego buraka z Budy Ruskiej.Popaprańcy trzymali do końca to spotkanie w tajemnicy bo bali się ze ICH prezydent utonął by w potoku śliny jaką by go opluli .A Mariuszku L. podczas ostatnich wyborów samorządowych plułeś na PIS to ci POpaprańcy wpierdol spuścili i mandacik dostałeś
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem